FAQ

masz wątpliwości?

Najczęściej zadawane pytania.

W cenie podstawowej otrzymują Państwo dom w stanie „powyżej deweloperskiego” - z drzwiami wewnętrznymi, w pełni wyposażoną łazienką, podłogami, oświetleniem i całym osprzętem elektrycznym.
Cena podstawowa w tej chwili to 3.500 pln netto za metr kwadratowy.
W podstawowej wersji izolacja w podłodze 150 mm, w ścianach 100 mm, w suficie 150 mm. Do tego oczywiście odpowiednie membrany (między innymi membrana alu zastępująca 50 mm ocieplenia) oraz przegroda powietrzna.
Rozmiar domu transportowanego w jednym elemencie to 4 m x 15 m. W przypadku większych domów wykonujemy dwa lub więcej elementów i łączymy je na miejscu posadowienia w jedną całość. Reasumując – jedynym ograniczeniem rozmiaru może być tylko portfel Klienta.
Nie, nie jest wliczony. Koszt transportu zależy przede wszystkim od szerokości i wysokości domu bądź jego elementów, a także od odległości.
Tak. Nie musi to być klasyczny fundament, może to być tak zwany fundament punktowy, czyli kilka podpór betonowych, na których osadza się dom.
Umeblowanie jest kosztem dodatkowym. Współpracujemy z solidną firmą wykonującą zabudowy wnętrz i na życzenie Klienta możemy umeblować i wyposażyć dom we wszystkie meble i osprzęt kuchenny.
Cena umeblowania i wyposażenia zależy od fantazji zamawiającego. Przybliżony koszt mebli, jakie montowaliśmy w domach to: zabudowa kuchni i osprzęt kuchenny to przedział 20.000 pln – 50.000 pln, zabudowa sypialni małżeńskiej 5.000 pln – 12.000 pln, zabudowa małej sypialni 3.500 pln – 7.000 pln, zabudowa garderoby 3.000 pln – 12.000 pln.
Jak najbardziej, ale jest to koszt dodatkowy.
Ustawowa gwarancja to 2 lata.
Tak. Aby podać koszt transportu musimy znać rozmiar domu i adres przeznaczenia.
Tak. Dochodzi koszt połączenia dwóch lub więcej elementów domu w jedną całość. Jeśli Klient zażyczy sobie wyższy dach niż możliwości transportowe, wykonanie dachu na miejscu też jest dodatkowym kosztem.
Minimalny czas oczekiwania to dwa miesiące (tyle trwa cykl produkcyjny). Maksymalny czas, jaki zanotowała nasza firma to osiem miesięcy.
Nie. Mamy dużą bazę własnych projektów do udostępnienia. Klient może również sam naszkicować rzut domu i, jeśli technicznie jest to możliwe, wykonujemy wówczas dom według życzenia klienta.
Oczywiście, zawsze uzgadniamy wszystkie szczegóły.
Mamy szeroki wybór fasad, od drewnianych po eleganckie twarde fasady ze spienionego pvc. Wykonujemy również fasady z tynku akrylowego stosowanego w standardowych murowanych domach.
Standardowym pokryciem dachu jest blachodachówka. Możliwe jest wykonanie dachu z dachówki bitumicznej. Zdarzało nam się wykonać dach ze sztucznej strzechy, ale jest to dość kosztowne przedsięwzięcie.
Tak. Jest to koszt dodatkowy, okna z ramami w kolorze są o około 40% droższe od zwykłych białych. Dopłata do okien jest na poziomie 3.000 pln – 4.000 pln.
W standardzie stosujemy panele podłogowe o klasie ścieralności nie niższej niż AC4. Możliwe jest wykonanie podłogi z klejonych paneli pvc, ale to jest opcja za dopłatą.
Jak najbardziej. Wielokrotnie realizowaliśmy tego typu zamówienia. Stosowaliśmy prysznic z możliwością wjazdu wózkiem, specjalną umywalkę, kontakty na innym poziomie, drzwi wejściowe z niskim progiem lub bez progu (próg opuszczany dociskowy), drzwi wewnętrzne szersze i rozsuwane, rampę wjazdową i wiele, wiele innych.
oferta dopasowana do twoich potrzeb

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny i stwórzmy razem wyjątkowy domek!

Zainteresowanych zakupem domku zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie.
+48 502 605 112