opinie

Co mówią o nas klienci?

  Maxhome jest firmą godną polecenia, solidną i terminową. Już na etapie projektowania domu, miałem możliwość wpływania na rozwiązania architektoniczne, wykończenia oraz dodatkowe wyposażenie. Pracownicy Maxhome okazali się bardzo pomocni w tłumaczeniu rozwiązań technicznych oraz czynieniu sugestii optymalizujących wygląd i użyteczność domku. Sam dom odzwierciedlał wszystkie ustalenia poczynione na etapie zamówienia. Dodatkowo skorzystałem z usługi wykonania fundamentów pod domek, które zostały wykonane szybko i estetycznie. W trakcie posadowienia domku na działce udział brało dwóch pracowników Maxhome, którzy mimo przeciwieństw losu wynikających z usytuowania terenu oraz obecności drzew doprowadzili, do szczęśliwego finału. Sam domek działa, spełnia oczekiwania, jest wykonany rzetelnie. Polecam Maxhome, jako solidnego przedsiębiorcę.

  Karol

   Domek zbudowany przez firmę Maxhome użytkuję od niespełna 10 lat. Powstawał w bezproblemowy sposób, przy pełnej współpracy i otwarciu na propozycje wykończenia wnętrza przez firmę. Z zewnątrz wygląda jak nowy, wewnątrz są oczywiście ślady użytkowania. Jeśli chodzi o niedoskonałości, w domku był problem z wentylacją. Ponieważ domek używany jest całorocznie, zostały zastosowane rekuperatory. Generalnie z domku jestem zadowolony, mieszkam w nim cały rok, jest w pełni funkcjonalny, polecam firmę, z właścicielem jest doskonały kontakt.

   Marek

    Kupiłam domek wyprodukowany przez firmę Maxhome z drugiej ręki od rodziny, która mieszkała w nim około 11 lat. Domek ma 48m2 i jest przestrzenny. Celebrujemy w nim praktycznie każdą uroczystość rodzinną.

    Weronika

     Używam domek 9 lat i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie domu było terminowe. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pierwsza klasa. Do tej pory korzystam z usług Maxhome przy przeróbkach czy budowie tarasu. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę.

     Gromosław

     blank
     blank
     blank
     blank
     blank

     Bezpłatna wycena

     Wypełnij formularz kontaktowy, a my przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą wycenę, na podstawie której będziesz mógł podjąć decyzję o współpracy.

     Uzgodnienie szczegółów

     Na kolejnym etapie będziemy chcieli dokładnie poznać Twoje oczekiwania, a następnie uzgodnimy wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.

     Rozpoczęcie współpracy

     Po ustaleniu wszystkich najważniejszych aspektów, będziemy mogli rozpocząć współpracę i produkcje Twojego wymarzonego domku.

     100% zadowolenia
     Wybrane realizacje domków dla naszych klientów
     Zapraszamy do zapoznania się z częścią realizacji dla naszych klientów.
     +48 502 605 112